PIEGĀDES UN ATGRIEZTIE SŪTĪJUMI

1. Pirkumu izgatavošana notiek reizi nedēļā- katru pirmdienu. Otrdienās un  sūtījumi tiek nogādāti uz Omniva pakomātiem vai Latvijas pastu.

2. Svarīgi ņemt vērā, ka izsekošanas numuri nedarbosies sūtījumiem uz atsevišķām valstīm. Par iemeslu tam ir šo konkrēto valstu pasta ārējā politika. Šo valstu sarakstā ir: Kanāda, Austrālija un periodiski arī citas valstis.

3. Piegādes izmaksas sevī iekļauj apstrādes, iepakojuma un sūtīšanas izmaksas. Apstrādes izmaksas ir fiksēta summa, kurpretīm sūtīšanas izmaksas mainās atkarībā no sūtījuma svara un piegādes valsts. Mēs iesakām visus plānotos pirkumus apvienot vienā grozā, jo pēc pirkuma veikšanas nav iespējams pirkumus apvienot un piegādes izmaksas dublēsies.

4. Pārdevējs neuzņemas atbildību nedz par sūtījumu kavēšanos muitas procesu dēļ, nedz par ievedmuitas izmaksām sūtījumiem uz ārvalstīm.

5. Situācijās, kad sūtījums nonācis līdz pircējam, taču tas nav izņemts no pasta laikā un ticis nosūtīts atpakaļ pārdevējām, pircēja pienākums ir segt sūtīšanas izmaksas vēlreiz atkārtotai sūtīšanai.

6. Aptuvenie piegādes laiki pēc nosūtīšanas:

Latvija: 1-3 dienas (svētku laikos līdz pat 5 dienām)
Eiropa: 3-14 dienas
Citur: 3-4 nedēļas